28.09.2019

Ювенальники Миколаєва говорили з школярами про булінг

Правову лекцію для семикласників загальноосвітньої школи № 35 провели співробітники ювенальної превенції Заводського відділу поліції Дмитро Петровський та Дмитро Ворона.

Про це повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Основною метою зустрічі стала розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням неповнолітніх стосовно однолітків.

Поліцейські обговорили з учнями поняття булінгу. З’ясували його види і форми, обговорили питання щодо його протидії, наголосивши на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей, та негативні наслідки такої поведінки.  

Під час заняття, яке проходило у формі вікторини, присутні навчилися як запобігати конфліктам і їх вирішувати, не порушуючи при цьому гідність і права кожного залученого у цей конфлікт. 

Ювенальники розповіли учням про відповідальність неповнолітніх за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень. Нагадали правила поведінки у школі, наслідки пропусків занять та наголоси на ввічливому ставленню до вчителів та оточуючих. Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.

—    Відповідальність за вчинення правопорушень настає після досягнення особою 18-річного віку. Виключенням з правила є тяжкі та особливо тяжкі злочини, за які покарання може накладатися уже з 14 років. Проте не варто забувати, що до досягнення повноліття особою, яка скоїла злочин, відповідальність нестимуть батьки порушника, — зазначив Дмитро Петровський.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *