08.07.2021

Яким буде миколаївський сквер з флагштоком після реконструкції

Багато питань і інформації про державний прапор, який буде встановлений в Миколаєві до 30-ї Незалежності України.

Про це на сторінці в Facebook повідомив голова миколаївської ОДА.

Зараз всі підготовчі роботи йдуть повним ходом. Вже завершено близько 60% земляних робіт у парку » Юні герої ». Готуємося до установки арматурного каркаса. Прапор-полотно закінчать шити на цьому тижні.

Структура стель виконана на Миколаївському заводі «Океан».

На Миколаївському підприємстві відлиті прапори полотна.

Миколаївці також виконують роботи по реконструкції Парка » Юні герої »

Тобто реалізація цього важливого проекту передбачає роботу ряду підприємств в сфері проектування, будматеріалів, конструкцій і будівельних робіт Миколаївської області.

В даний час з бюджету виділено 5 млн грн. Це профінансовані проектні роботи, виконання монтажу і введені роботи по будівництву стелі. Додатково очікуємо виділення з бюджету Миколаївської міськради 5 млн гривень на озеленення скверу та 5 млн гривень субвенції з держбюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про проект реконструкції самого парку.

Прогнозується збереження існуючого планування парку. Основні доріжки зберігаються і ремонтуються, вторинні розбираються по призначеному для користувача досвіду. Всі існуючі сходи доповнені доріжками або пандусами.

Буде створена нова дитяча площадка. На території курсу » Котигорошко виконаного за рахунок ГБ, передбачено встановлення додаткових спортивних елементів і штучного покриття.

Передбачено максимальне збереження існуючих зелених насаджень, компенсаційне та додаткове озеленення замість аварійних дерев. На території скверу збережуть скульптури.

А ми йдемо за розкладом і продовжуємо працювати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.