08.08.2019

Яким стане Миколаїв, залежить від кожного з нас

Група Contact Center при Миколаївській міській раді у Facebook була створена департаментом міського голови в листопаді 2017 року. За два неповні роки до зручної форми спілкування з органами місцевої влади приєдналися понад 15 тисяч городян.

У середньому протягом місяця миколаївці розміщують біля 500 повідомлень про проблемні питання, які потребують вирішення. Мова йде про ремонт доріг, ліквідацію сміттєзвалищ, проблеми житлового фонду міста, запитання до фахівців у сфері охорони здоров’я, негаразди з міським транспортом чи інженерними мережами та багато інших, нагальних для кожної людини питань.

29 липня мер Миколаєва Олександр Сєнкевич доручив проаналізувати, як посадовці відпрацьовують звернення городян. Важливим чинником у діяльності міського голови є налагодження якісного та оперативного зворотного зв’язку з городянами. Під час робочої наради з керівниками структурних підрозділів міськради Олександр Сєнкевич чітко поставив завдання — жодне повідомлення, розміщене в контакт-центрі, не повинно залишитися без уваги. Мер наголосив: за результатами моніторингу злісні «порушники» отримають дисциплінарні стягнення! Аналітична інформація буде оприлюднена в групі найближчим часом.

Після жорсткої реакції міського голови виконавці активізували роботу, а відсоток невідпрацьованих звернень суттєво знизився. Тішить той факт, що до спільної роботи долучаються навіть структури, що не є комунальними та не підпорядковані міській владі. Наприклад, ПАТ «Миколаївгаз», Державна фіскальна служба та інші.

Можна констатувати, що новий формат взаємозв’язку з посадовцями в Миколаєві прижився та став дієвим способом розв’язання проблем на місцях. Підтверджують його ефективність численні повідомлення, у яких містяни дякують за оперативну реакцію та реальний результат.

Користуючись нагодою, закликаємо миколаївців бути активними співучасниками міського життя. Брати на себе відповідальність, змінювати місто та змінюватися самим. Яким стане Миколаїв, залежить від кожного з нас.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *