06.09.2021

Якою буде погода на Миколаївщині протягом тижня?

На території Миколаївської області з 6 по 12 вересня синоптики прогнозують теплу погоду із поступовим підвищенням денної температури до 27 градусів із позначкою плюс. Протягом тижня дощів не очікується.

Такі дані наводить Український гідрометеоцентр.

Так, 6-7 вересня, за прогнозами синоптиків, на Миколаївщині переважатиме мінлива хмарність. Вдень стовпчики термометра показуватимуть від 18-ти до 20-ти градусів вище нуля, вночі ‒ 6-9 градусів із позначкою плюс. 6 вересня вітер змінних напрямків, 3-8 метрів на секунду, 7 вересня переважатиме північно-східний вітер, п’ять-десять метрів на секунду.

Починаючи з 8 вересня денна температура почне поступово підвищуватися на два-три градуси. Так, 8 вересня синоптики прогнозують температуру вдень на позначці 21-23 градуси вище нуля, вночі ‒ шість-вісім градусів. Вітер східний, три-вісім метрів на секунду.

9 вересня також очікується мінлива хмарність, вдень, за прогнозами синоптиків, стовпчики термометра не опускатимуться нижче 23-х градусів, вночі ‒ 11-13 градусів. Вітер північно-східний, п’ять-десять метрів на секунду.

10 вересня синоптики прогнозують теплу погоду ‒вдень повітря прогріється до 27-ми градусів, вночі ‒ до 13-ти вище нуля. Вітер північно-східний, п’ять-десять метрів на секунду.

В суботу, 11 вересня, вдень синоптики прогнозують хмарну погоду, температура повітря ‒ до 23-х градусів, вночі ‒ до 15-ти із позначкою плюс. Вітер змінних напрямків, три-вісім метрів на секунду.

12 вересня стовпчики, вдень синоптики прогнозують хмарну погоду, температура повітря ‒ до 23-х градусів, вночі ‒ до 15-ти із позначкою плюс. Вітер змінних напрямків, три-вісім метрів на секунду.

Майже протягом усього тижня ультрафіолетиовий індекс не підійматиметься вище п’яти балів, що відповідає помірному рівню. Лише протягом 6-8 вересня з 12:00 до 13:00 УФ-індекс матиме шість балів ‒ це високий рівень.

З 6 по 9 вересня коливання атмосферного тиску будуть незначними ‒ з 767 до 770 міліметрів ртутного стовпчика. З 9 вересня атмосферний тиск почне поступово знижуватися ‒ з 764-х міліметрів ртутного стовпчика до 761-го.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.