24.09.2021

Якою має бути велоінфраструктура в Миколаєві?

Перший заступник міського голови Віталій Луков провів робочу нараду щодо розвитку велоінфраструктури в Миколаєві.

До участі долучилися керівник управління капітального будівництва Олександр Поздняков, представник департаменту житлово-комунального господарства Ігор Філіппов, представники ініціативної групи “Велорух. Миколаїв” Руслан Крєтов та Роланд Байрозян.

  • Є велике бажання зрушити процес із місця. Кілька проєктів уже починаємо реалізувати, втім, головне попереду. Велоінфраструктура — необхідність для сучасного міста, при цьому вона має бути якісною та продуманою. І в цьому міській владі не обійтися без допомоги велоактивістів, — сказав Віталій Луков. — До слова, хочу привітати громаду з перемогою в програмі “Громадський бюджет” проєкту “Велохвиля”, що передбачає створення туристичного маршруту в Центральному районі.

Перший заступник міського голови розповів про перші кроки у напрямку розвитку велоінфраструктури. Так, днями в Миколаєві розпочалися роботи з нанесення велорозмітки на вулиці Великій Морській, від парку Народний сад. Перша в місті велосмуга йтиме Великою Морською через вулицю Соборну до Інгульського спуску.

Вже визначено підрядника для реалізації проєкту з капітального ремонту тротуару з влаштуванням велодоріжки по вул. Курортній в мкрн Ліски, від вул. Генерала Карпенка до вул. Крилова. Обсяг фінансування — біля 5 млн грн. Підготовчі роботи розпочнуть найближчим часом.

Учасники наради обговорили перспективні проєкти на наступні роки. При цьому констатували, що до роботи треба залучати проєктантів, які мають досвід у розробці велоінфраструктури, з інших міст України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *