24.08.2021

Якість води в кранах миколаївців значно погіршилась

У Миколаєві городяни скаржаться на якість питної води, воно значно погіршився. Вода схожа на технічну, вона неприємна на смак і запах.

Раніше в групі Контакт-центру Миколаївського міськвиконкому повідомлялося:

«Усім добрий день! Знову в Миколаєві з крана тече смердюча вода. Не те, що пити, руки мити противно. У Миколаєві немає очисних споруд? За що ми платимо? З року в рік одна і та ж історія. Якщо це технічна вода, так і плату беріть відповідну. Доки люди будуть купувати воду в будках, тягати важкі баклажки, маючи в квартирі водопровід? » — написала Валентина Григор’єва.

Городяни прокоментували:

МКП «Миколаївводоканал» повідомляє, що з очисних споруд водопроводу тече вода, яка відповідає ДСанПіН. Збільшення температури води не спостерігалося, тому збільшення кількості хлору або додавання коагулянту є недоцільним. Поява стороннього запаху або присмаку може бути пов’язано із застоєм води в мережах.

Для вирішення проблеми аварійна служба проводить миття мереж. Просимо наших абонентів повідомляти диспетчеру по телефону 24-20-63 про проблему стороннього запаху, вказуючи адресу для оперативного реагування.

Контроль якості води лабораторією здійснюється щогодини, і в разі змін буде відповідна оперативна реакція.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.