21.08.2021

Які заходи відбуватимуться під час святкових днів у Миколаєві

People dressed in Ukrainian folk costumes march during a parade to celebrate Ukraine’s Independence Day in Kiev, Ukraine, Saturday, Aug. 24, 2013. (AP Photo/Sergei Chuzavkov)

З 21 по 24 серпня Миколаїв долучиться до святкування Дня Незалежності України. У місті планують провести близько десяти заходів, долучитися до всеукраїнських акцій та офіційних урочистостей.

Про це розповів голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім під час презентації заходів до Дня Незалежності.

21 серпня у Миколаєві стартував культурно-історичний фестиваль «Дикий Сад ‒ артперехрестя часів та народів». Захід триватиме до 22 серпня на території городища «Дикий Сад». Учасники фестивалю зможуть долучитися до першого в Україні інтерактивного туру з елементами доповненої реальності, до екскурсій городищем, подивитися на історичні реконструкції та взяти участь різних майстеркласах. Захід закінчиться однойменним рок-фестивалем, який розпочнеться 22 серпня о 18:00.

О 20:00 на Соборній площі розпочнеться мистецька акція «Музика під відкритим небом». Участь у концерті візьмуть музиканти камерного оркестру Миколаївської обласної філармонії та камерного муніципального оркестру Палацу урочистих подій разом з учасниками ансамблю класичного танцю Миколаївського фахового коледжу культури та мистецтв.

23 серпня, у День державного прапора України, Миколаїв долучиться до загальнонаціональної патріотичної акції «Пропор єднання». Захід розпочнеться підняттям найбільшого в Україні державного прапора у сквері «Юних героїв». Початок ‒ о 9:00. За словами Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, акція передбачає одночасне підняття державних прапорів на всіх майданах та вулицях України.

Об 11:00 у «Каштановому» сквері відбудеться концерт «Моя Україна» та нагородження переможців конкурсу героїко-патріотичної пісні.

24 серпня о 9:00 відбудеться урочистий мітинг у сквері «Тараса Шевченка». Звідти, за словами Сєнкевича, пішою ходою учасники мітингу дійдуть до пам’ятника В’ячиславу Чорноволу, далі ‒ до пам’ятника Миколі Аркасу. Після цього учасники ходи мають приєднатися до патріотичного маршу, який стартуватиме від пам’ятника Героям Небесної Сотні на вул. Садовій.

У “Каштановому» сквері о 12:00 відбудеться «Фольк-толока 2021». У заході візьмуть участь понад 120 творчих колективів зі всієї Миколаївщини. У цей час вулицю Соборну поділять на сім тематичних кварталів.

О 14:00 у муніципальній виставковій залі відкриють виставку робіт українських митців. Там же відбудеться нагородження переможців конкурсу образотворчого мистецтва «Всі ми діти твої, Україно».

О 19:00 на Соборній площі стартує музичний концерт «Обличчя України». Хедлайнером музичної сцени буде український артист Артем Півоваров. Концерт закінчиться святковим салютом.

Вхід на всі перелічені заходи вільний.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.