08.10.2019

Як брешуть людям продажні «засоби масової інформації»

Масова продажність і брехливість українських «засобів масової інформації» є однією з головних проблем нашого суспільства. Мало хто усвідомлює, що всім нашим проблемам ми маємо завдячувати не тільки злодіям-можновладцям і аферистам-політикам, але у рівній мірі й журналістам-проституткам, які роками й десятиліттями працюють на них за брудні, крадені у народу гроші.

Через «ЗМІ», які насправді давно пора йменувати «ЗМД» — засоби масової дезінформації — йде непомітне, але дуже майстерне зомбування читачів, глядачів, слухачів. Дуже простими прийомами «на кого треба» навішується негативне тавро, на іншого «кого треба» — позитивний імідж. Суспільство «ковтає» цю брехню і раз за разом обирає до органів влади «розкручених» у «ЗМІ» негідників.

Яскравим прикладом публічної травлі проститутками пера  чесної людини є багаторічна брехня практично всіх без винятку миколаївських ЗМД нашого земляка Аркадія Корнацького.

Ось останній приклад. Національна агенція запобігання корупції (НАЗК) оприлюднила інформацію про те,що вона начебто виявила ознаки корупційних порушень у деклараціях деяких народних депутатів.

Підкреслюємо — «виявила ознаки», і для проведення розслідування направляє матеріали перевірки до НАБУ.

Чим те розслідування закінчиться — наперед напевне не може сказати ніхто. Хоча, якщо виходити із усіх попереднів подібних випадків — закінчується «пшиком» .

А що публікують «слуги миколаївської злочинності»? Відверту брехню, прочитайте:

НАПК уличило николаевского экс-нардепа Корнацкого в недекларировании имущества на ₴3,2 миллиона

Национальное агентство по предупреждению коррупции по результатам полных проверок деклараций выявило признаки декларирования недостоверной информации у экс-нардепа от Николаевской области Аркадия Корнацкого.

Об этом сообщает пресс-служба НАПК.

Аркадий Корнацкий в декларации за 2016 не задекларировал свои корпоративные права и ряд земельных участков, принадлежащих ему на праве собственности и аренды. Кроме того, не отразил информацию о праве пользования жилым домом, который является его зарегистрированным местом жительства, и не указал сведения о расходах, на основании которых он приобрел право собственности на земельные участки»

У повідомленні НАЗК ясно вказано — «виявлено ознаки декларування недостовірної інформації» — і ця ж формула відображена у тексті статті. Але заголовок категорично гласить: «НАЗК викрило …», тобто все, наявність складу злочину доведено ! На що розрахунок, знаєте?

На те, що 80% читачів далі заголовка не прочитають, а 99% запам‘ятають, що Корнацького викрито у корупції. Що й потрібно було пишучим мерзотникам і їхнім замовникам — надурити читачів. Вас,шановні.

А ми спробуємо звернутися до Корнацького і узнати всі об обставини справи. Чекайте, розкажемо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *