13.02.2019

Як виборців «беруть на карандаш». Нардеп від «Антинародного фронту» Підберезняк «гастролює» по 132 виборчому округу Миколаїщини.

Розповідати про злодіїв, бандитів, корупціонерів та інших злочинців без застосування специфічної лексики практично неможливо. Тому мушу наперед вибачитися, оскільки особа, про яку йтиме мова — нині народний депутат України — якраз із такого середовища.

Народний депутат України Вадим Підберезняк «вибився в люди» із «шісток» миколаївського криміналітету, багато років «ходив під Вадіком Меріковим», разом з ним «кошмарили» торгівців на миколаївських ринках. Звідси пішли й не вельми шанобливі «погоняла» Підберезняка — «Вадік-Секондхенд» і (знову мушу вибачитися, але не я це придумав і з пісні слова не викинеш) — «Вадік-Педерасняк». Або просто «Педерасняк».

Не секрет, що злочинність в Україні існує рівно тому, що вона потрібна так званій політичній еліті — злочинцям із числа політиків і можновладців. Злодії при посадах «кришують» криміналітет, а він, в свою чергу, ділиться з «кришуючими»,  спонсорує політичні партії, допомагає усувати неугідних тощо. І поповнює своїми кадрами лави «політичної еліти».

Особливо багата такими зв’язками партія Юлії Тимошенко «Батьківщина», яка вже давно й заслужено в народі називається  «Антибатьківщиною». На другому місці — так званий «Народний фронт» Яценюка, так само перейменований в житті в «Антинародний фронт». Десь поряд з ними — «регіонали» під різними новими назвами.

Спочатку «політиком» став Меріков, за ним потяглися його «шістки». Історично в Україні вже так повелося, що на хвилі народних повстань у владу обов’язково проникають подонки. Так і тепер: пролізши у 2014 році на крові майданівців на високі державні посади, «меріковці» поміняли дрібний кримінальний бізнес на високодохідний корупційний.

Для початку перехватили всі схеми і потоки «регіоналів», далі стали вдосконалювати й розширювати їх. Миколаївщину поділили на зони відповідно до виборчих округів і стали їх «окучувати». Підберезняка закріпили за Арбузинським, Братським, Врадіївським, Кривоозерським і Первомайським районами.

Це 132 виборчий округ, на якому він раніше вже під’їдався під час виборів, крадучи кошти «чорних партійних кас»  і привласнюючи те, що мало б іти агітаторам, спостерігачам та членам виборчих комісій.

Увійшли у змову з деякими головами районних державних адміністрацій, сільськими й міськими головами, керівниками різних бюджетних установ. І стали «дерибанити» все підряд — землю, природні ресурси, бюджетні кошти. «Золоте дно» — кошти на будівництво й ремонт доріг, на освіту, медицину, соціальне забезпечення тощо.

Тут нема жодної помилки — обкрадають і просто дітей,і дітей-сиріт, і хворих та немічних стариків, а про гроші на дороги й говорити не доводиться — там вже заледве 20-25% йде в асфальт,все інше — в кишені злодіів при посадах.

В тому числі — декого з народних депутатів. Підберезняка — точно. Доказів цього — безліч. Багатіє цей «сєнін фронтовик» ще швидше, ніж товстіє. Престижні дороговартісні автівки міняє одну за другою, в оформлені на підставних осіб земельні ділянки та бізнес потрохи вкладається, коханок утримує, та «неофіційну» дружину в Первомайську, з якою мають спільну дитину — знову ж таки, офіційно не визнану батьком-депутатом.

Одним словом, кучеряво зажив «Вадік-Секондхенд» під дахом вождя «антинародного фронту» Яценюка і його миколаївського намісника Мерікова.

І не збирається від такого солодкого життя відмовлятися. А попереду вибори. Вже давно всім зрозуміло, що з огляду на ті «реформи», що «партіі майдану» натворили за минулі чотири роки, виборці можуть проголосувати хіба що за повішання або розстріл їхніх функціонерів, усіх цих яценюків, мерікових та підберезняків… Що ж їм робити, цим «реформаторам» ?

Варіантів у них небагато. Власне, всього лиш один: те ж саме, що вони й раніше робили — брехати людям.

Так те ж вони й роблять!

Підберезняк «окучує» 132 вибрчий округ, народним депутатом від якого є Аркадій Корнацький.

Для того, щоб брехня була успішною, використовує старий і перевірений метод — оббріхувати противника з використанням подій і чуток, про які людям вже щось відомо, про які вони вже колись начебто щось чули.

Звісно, спотворюючи і перекручуючи факти.

Ще один надійний і перевірений метод «депутатської роботи» Підберезняка — зв’язки з усілякими місцевими маргіналами. Інших серед його «активу» нема — одні ледацюги, професійні «халявщики», що звикли годуватися з руки злодіїв і корупціонерів, а не з чесної праці.

Підберезняк проводить «зустрічі з виборцями», на які кожен приходить по своє.

Люди — поскаржитися на проблеми у сподіванні на допомогу, шахрай-депутат — ввести людей в оману в сподіванні на їх голоси.

А раптом до виборів не розберуться, що їх обдурили і просто використали!

Такі зустрічі чимось нагадують сеанс масової психотерапії — люди вискажуться про свої проблеми, і їм начебто стає легше. Тим більше, народний депутат, не моргнувши банькатим оком, твердо обіцяє “взять проблєму на карандаш”. І ніхто не залишається з пустими руками — люди тішаться надією на поміч, а їх організатор збирає дивіденди у вигляді  “довіри виборців”.

Той факт, що більшість проблем тих же людей, що прийшли на зустріч, створені саме тими, до кого належить сам «депутат-благодійник» і зазвичай вирішуються чи то в судах, чи інших відповідних до проблеми структурах і точно не є в компетенції народного депутата — залишаються поза ширмою брехливих обіцянок.За таким сценарієм 12 лютого відбулась зустріч Вадима Підберезняка в селі Чаусово-1 Первомайського району. Приїхав практично у рідне село Корнацького з розрахунком облити його брудом, який самі ж вороги Корнацького придумали і який поширюють в ЗМІ вже декілька років поспіль. Але тут «не обломилося». Перше, що неочікувано для нього почув «обранець», це питання про те, на якій стадії вирішення проблема з перевізником, який відмовляється повноцінно виконувати свої обов’язки у селі Кам’яна Балка. З цим питанням до Підберезняка селяни  зверталися ще декілька місяців тому. Звісно, наслухалися обіцянок «взять на карандаш» і «рєшіть вопрос». Наслідків — нуль. Вся відповідь — «я дєржу етот вопрос на контролє».Ця ж доля спіткала і проблеми з незаконною орендою лісосмуг, і відсутності приміщення для поштового відділення, і земельних питань, що були озвучені людьми під час зустрічі. Нічого іншого, крім «я возьму етот вопрос на карандаш» та » я дєржу етот вопрос на контролє», Підберезняк не продукує. Зокрема й тому, що просто ні на що інше, ніж як на «дешевий базар», він просто не здатний. Те, що в народі називається тупістю, у цього «народного обранця» не просто «на лобі написано» — ним від нього за кілометр пре.

Як був «Секондхендом», так ним і залишається — таке депутатськими «корочками» не виправиш.

І таких як він, на превеликий жаль, серед дерутатів та державних службовців — переважна більшість. Саме на таких і тримається «політична еліта» — так звана влада, яка грабує і гнобить нас вже понад 27 років.

В. Кривошапко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *