12.09.2021

Як допомагають дітям з інвалідністю на Миколаївщині

На Миколаївщині для надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю функціонують п’ять центрів та шість відділень соціальної реабілітації.

З початку 2021 року реабілітаційні послуги в центрах та відділеннях отримали 354 дитини з інвалідністю.

Про це розповіла заступниця директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Наталія Калінська.

Відповідно до бюджетної програми «Реабілітація дітей з інвалідністю», на 2021 рік у Миколаївській області передбачено кошти в сумі 3 млн 809 тис. грн.

«Станом на перше вересня 2021 року управліннями соціального захисту населення укладено 185 договорів про забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами на загальну суму більше ніж 3 млн грн», – розповіла Наталія Калінська.

За словами Наталії Калінської, з початку 2021 року коштом державного бюджету видано 2 767 одиниць технічних та протезно-ортопедичних засобів людям з інвалідністю. У тому числі дітям з інвалідністю – на загальну суму більше ніж 12 млн грн.

Станом на перше вересня на обліку перебувають 4 727 сімей, де є особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю.

У Миколаївській області діють дві програми: «Безбар’єрна Миколаївщина» та програма «Турбота». Відповідно до цих програм передбачається забезпечення родин, які виховують дітей з інвалідністю, необхідними засобами реабілітації, виплачується державна допомога, відбуваються соціальні виплати, а також надається адресна грошова допомога.

За словами Наталії Калінської, всі виплати здійснюються коштом обласного бюджету і програми «Турбота».

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *