28.06.2021

Як у Миколаєві борються з рекламою наркотиків?

До Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом в Миколаєві пройшла акція «Намалюй життя». Замальовували рекламу наркотичних речовин на стінах міста в Інгульському районі.

Про це повідомили організатори.

До 11 години учасники підійшли до будівлі концерт-холу «Юність», де їм роздали балончики з фарбою, рукавички, листівки і пензлики. Після цього городяни розділилися на команди і приступили до зафарбовування адрес «телеграм» -каналів, через які можна придбати заборонені речовини.

Серед учасників акції були громадські організації ( «Намисто друзів», «Крила»), наркологічний центр «Друге дихання», керуюча компанія «Місто для людей Миколаїв», боксерська команда «Крушитель», представники патрульної поліції, управління освіти, управління у справах молоді міськради. Також до акції з великим інтересом приєднувалися діти, які бачили активістів з балончиками.

Акція тривала 2 години, учасники замалювали близько 300 написів з наркорекламою. Після всі учасники зібралися для підведення підсумків, де організатори подякували небайдужим городянам і вручили подяки від імені Управління боротьби з наркозлочинністю в Миколаївській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *