27.09.2021

Як у Миколаєві відзначали День сім’ї?

На Соборній площі в Миколаєві 26 вересня відбувся розважальний захід для дітей та їхніх батьків, присвячений Міжнародному дню сім’ї. Миколаївці мали можливість взяти участь у майстер-класах з оригамі, малювання, у квесті «Мама, тато, я – щаслива сім’я» тощо.

За словами організаторки заходу Ганни Лиходід, Міжнародний день сім’ї святкують у травні. Але через локдаун захід у Миколаєві довелось перенести на вересень.

«Ми хочемо цим заходом популяризувати сімейне дозвілля, тому що лише через сімейне дозвілля сім’я може стати одним цілим і бути щасливою насправді», – сказала Ганна Лиходід.

На захід прийшла сім’я Саченко. Світлана разом із сином Андрієм розпочали розваги з квесту «Мама, тато, я – щаслива сім’я».

«Дуже цікаво. З маленькою дитиною є чим зайнятися, трішки розважитися. Ігри подобаються. У нас молода сім’я. На вихідних намагаємося кудись вийти, погуляти», – розповіла Світлана Саченко.

Крім квесту для маленьких миколаївців організатори підготували різноманітні безкоштовні майстер-класи.

Це виготовлення листівок з кольорового паперу, малювання. Дитина могла взяти, як готовий малюнок і розфарбувати його, так і чистий аркуш паперу.

«Ми стараємось спілкуватися з дітками, тому що дуже важливо, щоб арттерапія не була механічним процесом, щоб це був творчий процес. До цього ми також залучаємо батьків. Тому що під час того, коли дитина у творчому процесі, вона відкривається, вона дуже щира. Вона може поділитися з батьком чи матір’ю тим, як вона бачить світ навколо», – сказав працівник артстудії Сергій Цимбал.

Захід на Соборній площі тривав до 19:00.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.