06.07.2021

ЄІБ проведе новий тендер із закупівлі автобусів для Миколаєва

У Києві 5 липня відбулася робоча нарада з питання проекту «Міський громадський транспорт», в якому взяли участь міністр інфраструктури Олександр Кубрак і мери різних міст.

Про це на своєму телеграм-каналі повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич.

Сьогодні з керівником комунального підприємства «Миколаївпастранс» Олексієм Ушаковим взяли участь у нараді з питань реалізації проекту «Міський громадський транспорт України».

Разом із Міністром інфраструктури Олександром Кубраковими та мерами інших міст обговорили проблеми розвитку громадського транспорту.

Розглянули і ситуацію, що склалась навколо закупівлі нових автобусів для Миколаєва в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком. Переможцем за всіма вимогами тендера виходить представник компанії «МАЗ» в Україні. Однак через санкції, накладені Європейським Союзом на білоруські підприємства, було прийнято рішення оголосити новий тендер і запросити більше учасників.

Тож продовжуємо боротись за сучасний комунальний транспорт для жителів Миколаєва. І вже найближчим часом оголосимо новий тендер на майданчику Європейського інвестиційного банку!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.