21.03.2019

Інспектори обласної «Укртрансбезпеки» склали протоколи на водіїв перевантажених авто та водія Bla Bla Car

20 березня 2019 року Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області здійснювало рейдову перевірку щодо дотримання автомобільними перевізниками вимог чинного законодавства у м. Очакові Миколаївської області.

Про це інформує прес-служба Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області.

Так, за результатами здійснених заходів державного контролю в сфері вантажних перевезень виявлено 7 випадків перевезення вантажу (піску) з перевищенням вагових обмежень, про що складено відповідні матеріали та нарахування плати за проїзд становить 674 євро, за відсутність дозвільних документів передбачено штрафні санкції в розмірі 11900 грн. Також продовжується боротьба з нелегальними перевезеннями пасажирів на таксі. Спільно з представниками правоохоронних органів було організовано підсадку пасажирів до автомобілю, що надавав послуги з пасажирських перевезень одним із розповсюджених, на жаль, нелегальних видів перевезень — Bla Bla Car. Представниками органів державного контролю задокументовано даний факт належним чином, складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 164 КУпАП за провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів без наявності дозвільних документів, передбачених законодавством України. 

Одночасно з цим продовжується здійснення габаритно-вагового контролю при в‘їзді до м. Миколаєва на а/д Н-24 з проведенням профілактичної роз‘яснювальної роботи серед водії щодо попередження фактів перевезення вантажу з перевищенням допустимих вагових норм.
За результатами рейдової перевірки в частині пасажирських перевезень інспекторами Управління також зафіксовано факт так званих «каботажних» перевезень, за що передбачено адміністративно-господарські штрафні санкції в розмірі 17000 грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *