21.08.2021

Інспектори перевірили водойми Миколаївщини на наявність кишкової палички

В період з 16.08.2021 по 20.08.2021 лабораторіями ДУ «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проведені лабораторні дослідження води із поверхневих водойм, відібраних в районі міських пляжів “Стрілка”, “Чайка” та “Прибій”, берегової зони “Намив” в м. Миколаєві, міських пляжів м. Нова Одеса, м. Первомайськ, м. Южноукраїнськ, пляжів с. Коблеве, с. Рибаківка, с. Лугове, с. Морське, м. Очаків та с. Чорноморка.

За результатами лабораторних досліджень проб води із поверхневих водойм встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує показники епідемічної безпеки і складає (при нормі не > 5 000 в дм3) в районі міського пляжу в м. Южноукраїнськ — 6 200 та 13000. Інші відібрані проби відповідають гігієнічним нормативам. Патогенні мікроорганізми не виявлені.

Купання на міському пляжі в м. Южноукраїнськ, де вода не відповідає вимогам за мікробіологічними показниками, може бути небезпечним для здоров’я відпочиваючих про що повідомлено органи місцевого самоврядування для реагування та застосування відповідних заходів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.