30.01.2020

Інтернет «пірату» з Миколаєва оголосили підозру

Встановлено, що своїми протиправними діями зловмисник завдав матеріальної шкоди правовласникам на загальну суму близько 7 мільйонів гривень.

Чоловік підозрюється у вчиненні шести фактів порушення авторського та суміжних прав, за що йому загрожує до шести років позбавлення волі, повідомляють в прес-службі поліції.

Раніше повідомлялось, що кіберполіція спільно зі слідчими Інгульського відділу припинили діяльність трьох піратських ресурсів — онлайн-кінотеатрів. Основою заробітку 37-річного адміністратора була таргетована реклама, яку розміщували рекламодавці за визначену плату. Щомісячно ці ресурси відвідувало більше 1,5 мільйона користувачів. Таким чином мешканцю Миколаєва вдалося заробити більш ніж пів мільйона гривень.

Тоді слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 176 Кримінального кодексу України «Порушення авторського та суміжних прав», робота онлайн-кінотеатрів була заблокована, а техніка, яка використовувалась для здійснення протиправної діяльності, направлена на експертизу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *