14.03.2019

«Історичний момент»: до сортування відходів в Україні вперше доєдналися 26 дитсадків Миколаєва

26 дитячих садочків міста Миколаєва доєдналися до всеукраїнського марафону з роздільного збору відходів. Це перший вітчизняний досвід участі дошкільних навчальних закладів у проекті, від результатів якого залежить поширення еко-практики на інші міста країни.

На першому етапі проекту організатори вже провели ознайомчий тренінг з роздільного збору відходів для вихователів та презентували перші три екологічні уроки, які вже сьогодні можна проводити з дітьми в ігровому форматі. Це ігри на розуміння природи, її впливу на людину, та як люди завдають шкоди навколишньому середовищу.

«У сучасному світі і бізнесу, і звичайним громадянам важливо бути відповідальними та дбати про довкілля. А хто як не діти є рушійною силою всіх позитивних змін! Тому турботу про довкілля слід виховувати з найменшого віку» – говорить Наталія Фесюн, представник генерального партнера проекту, менеджер з комунікацій з  органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

Метою освітнього проекту, що успішно реалізується в Миколаєві з 2016 року, є формування навичок правильного поводження з побутовими відходами в навчальних закладах та дбайливого ставлення до довкілля. В ході навчання діти та підлітки краще розуміють користь, вигоди сортування відходів, вчаться розділяти відходи систематично та здавати їх на вторинну переробку.

«Місто Миколаїв стало прикладом для України з реалізації ефективної моделі управління побутовими відходами в навчальних закладах. Набутий досвід вже поширено на інші міста та за межі нашої країни», — сказала Юлія Мархель, голова всеукраїнського оргкомітету проекту School Recycling.

«В Україні немає єдиної системи сортування відходів. Це виключно локальний досвід. Тому сьогодні в нас історичний момент. Сподіваюся, що вже незабаром , як вже це було раніше з нашими школами, на основі опрацьованої миколаївської моделі почнуть сортувати відходи дитячі садочки й в інших українських містах», — звернулася до вихователів дитсадків Анна Ганжул, координатор проекту.

Організаційно-методичне забезпечення проведення Проекту у 2019 році здійснює Міжнародний молодіжний рух School Recycling World, спільно з громадською організацією «Let’s do it, Ukraine» та КУ «Агенція розвитку Миколаєва» за підтримки генерального партнера проекту компанії PepsiCo Україна, Миколаївської міської ради, Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради, Управління освіти Миколаївської міської ради, Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, Мішково-Погорілівської сільської ради.

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. В 2018 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 64 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *