19.03.2020

У Херсоні бригаду «швидкої» відправили на карантин, пацієнти не попередили їх, що були за кордоном

У Херсоні бригада медиків «швидкої» змушена буде провести 14 днів на карантині через те, що сім’я, яка їх викликала зі скаргами на високу температуру, приховала, що повернулася з-за кордону.

Про це 19 березня у Facebook розповів директор департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Короленко.

«Учора до екстреної швидкої допомоги надійшов виклик зі скаргами на високу температуру у членів родини, що проживає в Херсоні. Громадяни приховали інформацію від диспетчера щодо свого нещодавнього перебування за кордоном. Тому на виклик «швидка» виїхала без засобів підвищеного захисту. Результат: бригада «швидкої» перебуватиме на карантині 14 днів!» – написав він.

Короленко закликав громадян бути чесними і правдиво відповідати на запитання операторів екстреної швидкої допомоги під час спілкування. Він підкреслив, що якщо люди будуть нечесними, то дуже скоро нікому буде виїжджати на виклики.

В Україні діє закон про протидію поширенню коронавірусної інфекції, який передбачає покарання за порушення режиму карантину та за недодержання санітарних норм. Зокрема, штрафи від 17 до 34 тис. грн для осіб, які можуть бути інфікованими COVID-19 і самовільно покинули місця обсервації (для посадових осіб – від 34 до 170 тис. грн). Крім того, законом передбачено покарання до трьох років в’язниці за порушення правил і норм, встановлених для запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, якщо такі дії спричинили або могли спричинити поширення захворювання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *