24.09.2021

125 шкіл на Миколаївщині навчатимуться дистанційно

З 24 вересня 125 із 534-х загальноосвітніх шкіл Миколаївської області навчатимуть дистанційно. Там відсоток вакцинованих вчителів не сягнув 80-ти.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла директорка департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Алла Веліховська.

Із чотирьох закладів середньої освіти у Радсадівській об’єднаній територіальній громаді з 23 вересня на дистанційному навчанні одна школа. З 29-ти людей персоналу тут вакциновані 16.

«Будуть вакцинуватись, тому що люди хворіють, є хронічні захворювання, продовжують лікувати. Люди будуть вакцинуватись, все буде в порядку. І ми досягнемо цих 80-ти відсотків», ‒ розповіла директорка радсадівської школи Світлана Володько.

За словами начальниці відділу освіти Радсадівської сільської ради Наталії Мокрицької, відповідно до рекомендацій державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 23 вересня перші-четверті класи навчатимуться у звичайному режимі, п’яті-одинадцяті класи ‒ дистанційно. У закладі вакциновані 51 відсоток персоналу.

Радсадівський сільський голова Юрій Піньковий говорить, що з персоналом працюють та сподіваються, що вже до наступного понеділка, 27 вересня, буде вакциновано 80 відсотків персоналу школи.

«Є постанова Кабміну і ми повинні її виконувати. Враховуючи тенденцію до збільшення, ми розуміємо, що через два-три тижні буде «червона» зона. А при «червоній» зоні зовсім інші правила гри. Тому проводимо роз’яснювальну роботу, просимо не тільки вчителів, а й техпрацівників вакцинуватися», ‒ розповів Юрій Піньковий.

Дистанційне навчання у школах вводиться, якщо в закладі освіти менше 80 відсотків працівників, що мають жовтий, зелений або міжнародний сертифікат про вакцинацію від COVID19.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *