05.03.2019

13 мешканців Миколаївської області старше 45 років отримали ваучери на навчання

Сьогодні тринадцятеро мешканців Миколаївської області отримали від служби  зайнятості ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Загальна сума ваучерів склала майже 140 тисяч гривень. Про це стало відомо під час заходу Миколаївської обласної служби зайнятості «Ваучер – динаміка професійного сьогодення».
За словами директора обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька, людям, старше 45 років не так легко конкурувати з молоддю, яка більш мобільна, комунікативно «підкована», володіє знаннями сучасних технологій.
«Ваучер на навчання дає можливість поновити свої знання, набути нових навиків, отримати нову професію, яка найбільше користується попитом, без відриву від робочого місця, з гнучким графіком. Крім того, кожна людина має можливість самостійно обрати професію та навчальний заклад, в якому бажає навчатись», – зазначив керівник ОЦЗ.
На сьогодні перелік професій на навчання, за якими можна отримати ваучер та які користуються попитом на ринку праці, складається з 53 професій та спеціальностей. У програмі видачі ваучерів беруть участь 75 навчальних закладів Миколаївської області.
Відзначено, що в регіоні попитом користуються такі професії, як водій навантажувача, тракторист, електрогазозварник. Також часто працівники старше 45 років за рахунок ваучера підвищують кваліфікацію за напрямами інженерія програмного забезпечення, комп’ютерна інженерія, менеджмент, психологія і фізична реабілітація, ерготерапія та ін..

Зі словами вдячності виступили перед учасниками зустрічі мешканці Миколаївщини, які раніше отримали ваучер для проходження професійного навчання, та поділилися своїм досвідом про те, як здобутий за допомогою ваучера фах позначився на їхній професійній кар’єрі.
Продовжуючи захід, перед учасниками виступили роботодавці, які скористалися можливістю підвищити кваліфікацію своїх співробітників за допомогою ваучера.

«Ми прислуховуємося до запитів ринку праці і, враховуючи актуальність та потребу, організовуємо підвищення кваліфікації з управління ОСББ, основ кібербезпеки, навчання водіїв трамваїв, тролейбусів, швачок, столярів та інших – це ті професії, за якими відчувається значна нестача кваліфікованих кадрів і можна отримати ваучер на їх опанування», – підкреслив Д. Оборонько.
Починаючи з 2013 року Миколаївською обласною службою зайнятості видано 895 ваучерів на суму 2 млн. 104 тис. грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *