13.08.2018

14 серпня у Миколаєві планують розпочати ремонт каналізаційного колектора по вул. Адмірала Макарова

1213 серпня, під час апаратної наради в мерії, директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко поінформував, що 14 серпня у Миколаєві  планують розпочати ремонт каналізаційного колектора по вул. Адмірала Макарова.

—         Минулого тижня отримали результати телеінспекції технічного стану всередині труб по вул. Адмірала Макарова. Виявлено декілька серйозних моментів: на перетині з вул. Соборною та ще на одній ділянці труби вже просто немає, вода сама знайшла собі прохід, — повідомив Борис Дуденко. – Все узгоджено, і ми плануємо завтра починати роботи з заміни каналізаційного колектора по вул. Адмірала Макарова. Почнемо від вул. Обсерваторної.

Під час проведення робіт планується обмежити рух автомобільного транспорту деякими ділянками вулиці. Детальна інформація буде розміщена найближчим часом.

Як зазначив керівник МКП «Миколаївводоканал», на бюджетній комісії прийнято рішення винести питання про термінове виділення фінансування на ремонт каналізаційного колектору по вул. Богородичній на розгляд сесії міської ради.

—         Підрядник вже готовий, контракт підписаний, чекаємо лише фінансування. Необхідно замінити 185 метрів труби діаметром 1400 мм. Ціна питання – трохи більше 9 млн грн., — сказав Борис Дуденко. — У випадку аварії на колекторі по вул. Богородичній без водопостачання можуть залишитися більше 250 тисяч миколаївців.

Ліквідація ж аварійної ситуації на вул. Лісковій іде з випередженням графіку, фахівці проклали вже 450 метрів колектора, лишилося 35 метрів.

—         Йдемо з випередженням графіку. Сподіваюся, що до Дня Незалежності ми завершимо і розпочнемо благоустрій території. Асфальтувати покриття будемо лише після проб грунту, які покажуть його щільність, адже глибина дуже велика, — пояснив Борис Дуденко.

Повідомляє Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *