07.09.2021

16 років спортивною школою в Миколаєві керував аферист з фальшивим дипломом

У Миколаївському спорті черговий, гучний скандал. З’ясувалося, що протягом останніх 16 років, обласною спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву, «Обласний яхт клуб» керував шахрай з підробленим дипломом.

Про це стало відомо, з інформації, яку розмістив у себе на сторінці в соціальній мережі фейсбук, Євген Степанюк, радник з питань спорту, голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

Як з’ясувалося, колишній директор спортшколи, Ігор Чеботарьов, не отримував диплома Харківського інституту фізичної культури, що підтверджено офіційною відповіддю. 

Варто відзначити, що і раніше І.Чеботарьов потрапляв в скандали (В чьи карманы уходят деньги из областного бюджета? ;ПРОКЛЯТИЕ «СПАРТАКА») Це викриття ставить кілька запитань. Яким чином шахраєві вдавалося 16 років триматися «на плаву»? Хто з керівництва управління молоді та спорту покривав шахрая?

Збиток, який завдано бюджету, можливо обчислюється мільйонами. Будемо сподіватися, що компетентні органи об’єктивно розберуться в цьому питанні і винні будуть притягнуті до відповідальності. На даний момент відомо, що питання про те, що сталося, стане предметом розгляду на найближчому засіданні профільної комісії Миколаївського обласної ради.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.