14.09.2021

18-річний грабіжник зі «стажем» отримав 4 роки тюрми

Прокурорами Вознесенська окружна прокуратура Миколаївської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 18-річного раніше судимого жителя с. Дорошівка Вознесенського району за вчинення ряду грабежів.

Про це повідомляє Вознесенська окружна прокуратура.

У ході судового розгляду встановлено, що 12 червня цього року, ввечері, зловмисник на одній із вулиць м. Вознесенська вирвав з рук 41-річної жінки її мобільний телефон та в подальшому втік з місця пригоди. Згодом телефон продав.

Через декілька днів, 16 червня, ввечері, засуджений, зловживаючи довірою 59-річного жителя с. Дорошівка, попрохав в останнього його мобільний телефон, після чого відкрито викрав його, а саме, незважаючи на зауваження потерпілого про повернення телефону, зловмисник втік з місця пригоди з викраденим телефоном та в подальшому продав.

За результатами судового розгляду суд визнав надані стороною обвинувачення докази належними та допустимими, а сукупність зібраних доказів достатніми для прийняття рішення про визнання винуватим обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення.

Відтак, вироком Вознесенського міськрайонного суду від 02.09.2021 зловмисника визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст.186 КК України та призначено покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *