09.08.2018

Триває реставрація будівлі Миколаївського обласного музею ім. В.Верещагіна

imageУ четвер, 9 серпня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко проінспектував хід робіт з реставрації будівлі Миколаївського обласного музею ім. В.Верещагіна. Про це він повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

 Заступник голови ОДА відзначив, що наразі закінчується облаштування центрального фасаду, і до 22 серпня роботи по цій частині мають бути завершені.

 Крім того, планується оновлення покрівлі та фасаду з усіх сторін будівлі. Термін здачі об’єкту – зима 2019 року. Вартість робіт складає майже 9 млн грн.

 «Зазначу, що роботи з реставрації музею проводяться за ініціативи Миколаївської облдержадміністрації і виконуються взагалі вперше з часу здобуття Україною незалежності! Музей ім. В.Верещагіна – вкрай важливий для Миколаївщини об’єкт культури та естетичного виховання. Колекція музею налічує майже 18 тисяч експонатів. Впевнений, що завдяки відреставрованій будівлі, яка, до речі, є історичною і сама має культурну цінність, музей приваблюватиме ще більше відвідувачів не тільки з Миколаївської області, а й з інших областей та інших країн. Адже наш музей – дійсно визначний центр культури, який відкриває світові художню спадщину Миколаївщини і України», — зазначив Євген Шевченко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *