27.09.2018

Отруєння у Макіївці: серед 87 госпіталізованих четверо дітей

f958bc15fac1fa7a544038241d1030bd823880bcКількість госпіталізованих внаслідок отруєння питною водою зросла до 87 осіб: 83 дорослих і четверо дітей. Про це написав представник уповноваженої Верховної Ради з прав людини на Донбасі Павло Лисянський на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

«Сьогодні нам вдалося дізнатися, що сумарно в лікарні Макіївки та Донецька (в інфекційні відділення) госпіталізовано всього 87 осіб (з них чотири дитини). Це те, що нам вдалося дізнатися», – написав він.

За його словами, інформація «дуже сильно блокується представниками окупаційних адміністрацій». Стан госпіталізованих – середньотяжкий.

«Я впевнений, що число звернулися набагато більше, але отримати інформацію вже практично неможливо. Окупаційні адміністрації свідомо занижують кількість звернулися і госпіталізованих людей», – зазначив Лисянський.

Раніше повідомлялось, що в тимчасово окупованій бойовиками так званої “ДНР” Макіївці на Донеччині сталося масове отруєння питною водою, госпіталізовано щонайменше 39 людей, серед яких є діти. Про це повідомляє представник уповноваженої Верховної Ради з прав людини на Донбасі Павла Лисянського.

За його словами, у міську лікарню Макіївки почали поступати скарги місцевих на погане самопочуття. Постраждалі скаржилися на біль у животі, блювоту, озноб та підвищення температури.

Представник омбудсмена повідомив, що на даний момент йому відомо про 39 госпіталізованих людей, зокрема двох дітей віком до 9 років.

“Частину людей відправили до лікарні у Донецьк, а звідти я не зміг отримати інформацію. Але кількість шпиталізованих зростає кожну годину”, — додав Лисянський.

“Причиною того, що сталося, стала поломка або збій системи дезінфекції води в Макіївці. Про проблеми з системою дезінфекції було відомо комунальному підприємству „Вода Донбасу“, яке контролюється НЗФ „ДНР“, напередодні вони навіть рекомендували перед вживанням води кип’ятити її 5-7 хвилин. Але це не допомогло”, — зазначив представник омбудсмена.

Він додав, що, за словами місцевих жителів, вода сильно пахне хімією і ліками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *