08.11.2018

В Миколаївській ОДА наголосили, що боротимуться з нелегальними АЗС

40392856_263970700904243_2088446814255579136_n-e1535641495805У середу, 7 листопада, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи відбулась нарада щодо актуальних питань у сфері будівництва.

У нараді взяли участь в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області Андрій Грейц, керівники міст, райдержадміністрацій, ОТГ, фахівці облдержадміністрації.

Одним з найактуальніших питань, які розглядалися в ході наради стало питання щодо протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території Миколаївської області.

imageЯк повідомив Валентин Гайдаржи, зазначене питання актуальне для всієї території України та знаходиться на особливому контролі центральних органів влади та правоохоронних органів.

«По Миколаївській області, які і по Україні в цілому виявлені нелегальні АЗС, що побудовані та експлуатуються з порушеннями. Це становить величезну загрозу життю і здоровֹ’ю людей. Крім того діяльність таких станцій завдає збитків державному і місцевим бюджетам. Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на необхідності дотримання норм закону, тому незаконна діяльність таких станцій має бути припинена», — передає слова Валентина Гайдаржи прес-служба ОДА.

В зв’язку з цим очільникам міст, керівникам райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад доручено у співробітництві з фахівцями ДАБІ активізувати роботу щодо виявлення вищезазначених автозаправних станцій та приведення їх діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.

Крім цього, в ході наради учасникам заходу були фахово доведені зміни у чинному законодавстві України щодо проходження дозвільних процедур у будівництві, проведені інспекційних заходів, посиленні відповідальності суб’єктів містобудування за порушення вимог державних будівельних норм під час проектування та будівництва об’єктів. (Детальніше: https://dabi.gov.ua).

Окремо Валентин Гайдаржи наголосив на необхідності прискорити обладнання засобами доступності об’єктів соціального значення для маломобільних груп населення у всіх населених пунктах області.

One Response to В Миколаївській ОДА наголосили, що боротимуться з нелегальними АЗС

  1. виктор says:

    Ага, в Березнеговатом на бывшем СТО до сих пор рабртает.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *