14.08.2018

215 освітніх закладів в Миколаївській області отримали ліцензії

77У вівторок, 14 серпня, під головуванням заступника голови ОДА Євгена Шевченка відбулось перше засідання комісії з питань ліцензування закладів освіти у сфері дошкільної та загальної середньої освіти Миколаївської області.

Відповідно до Закону України «Про освіту» державні і комунальні заклади системи дошкільної і загальної середньої освіти отримують ліцензію без проходження процедури ліцензування. Заклади освіти усіх форм власності, що створюються після набрання чинності цим Законом, ліцензуються вже на загальних засадах.

В свою чергу, органом ліцензування закладів освіти встановлено обласну державну адміністрацію.

У червні 2018 року розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від було створено відповідну комісію з питань ліцензування освітньої діяльності закладів освіти у сфері дошкільної та загальної середньої освіти.

Повноваженнями комісії є: забезпечення та розробка пропозицій і надання рекомендацій Миколаївській обласній державній адміністрації, як органу ліцензування, щодо прийняття рішення стосовно залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, відмова у видачі ліцензії, видача, переоформлення, анулювання ліцензії (за наявності підстав, визначених законодавством).

Станом на 1 серпня обласна мережа освітніх закладів, які надають послуги у сфері загальної середньої та дошкільної освіти становить:

— професійні (професійно-технічні) заклади у Миколаївській області — 22;
— коледжі у Миколаївській області — 22, із них 5 мають ліцензії;
— заклади загальної середньої освіти у Миколаївській області — 546, із них 22 — школи-інтернати;
— заклади дошкільної освіти — 566, з них: 5 відомчих, 7 приватних.

На першому засіданні комісії було погоджено питання ліцензування 215 освітніх закладів у місті Миколаєві, Первомайську, Южноукраїнську, Очакові, Новобузькому, Казанківському, Братському, Вітовському районах, а також коледжів та шкіл-інтернатів Миколаївської області.

Інші заклади освіти комісія розгляне незабаром на подальших засіданнях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *