01.08.2019

У Тернополі завершився перший день змагань за Кубок України з пожежно-прикладного спорту

Швидкість, вправність і витримка – це головні вимоги до рятувальників, тих, хто за першим викликом негайно приходить на допомогу.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Саме ці вміння демонструють суддям і глядачам учасники змагань за Кубок України з пожежно-прикладного спорту, що сьогодні розпочались в Тернополі.

Призові місця виборюють представники 16 команд з різних куточків України. Всього 146 учасників, серед яких чимало майстрів пожежно-прикладного спорту, які вже не раз доводили свою майстерність та професіоналізм, і не лише на спортивних майданчиках, а й під час виконання реальних бойових завдань. Серед спортсменів є також 9 жінок, які змагатимуться поза регламентом, в особистому заліку.

Змагання розпочались 31 липня о 9:00. Перший етап – підйом на швидкість по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, пройшов на навчально-тренувальній базі Управління ДСНС України у Тернопільській області. «Золото» у даному виді виборов Андрій Римар з Волинської області, «срібло» в також у представника Волині – Олександра Андрійчука, «бронза» дісталась Євгену Бельченко з Одеської області.

Наступним етапом була пожежна естафета 4х100 м, що відбулась на Тернопільському міському центральному стадіоні. У даному виді злагоджена командна робота Дмитра Лютенка, Богдана Чабана, Андрія Авраменко та Андрія Присяженко принесла перемогу збірній з Києва. Команда з Волині виборола друге місце, а почесне третє у спортсменів з Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Вже завтра, 1 серпня, спортсмени долатимуть стометрову смугу з перешкодами та здійснюватимуть бойове розгортання від мотопомпи. А 2 серпня відбудеться церемонія нагородження переможців Кубку та урочисте закриття змагань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *