30.09.2019

У Миколаєві відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського зльоту флотилій та клубів юних моряків

27 вересня у Миколаєві відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського зльоту флотилій та клубів юних моряків, присвячене 60-ій річниці заснування Миколаївського Клубу юних моряків з флотилією.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

У зльоті взяли участь 7 команд з шести міст України – Миколаєва, Харкова, Херсону, Одеси, Кам’янського та Енергодару. Захід відвідали заступник начальника управління у справах фізичної культури і спорту Наталія Манзюк, батьки та гості Клубу.

Чудовим подарунком для всіх присутніх стали музичні подарунки від вихованок Будинку творчості учнів, Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району та Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району. Миколаївська флотилія вперше організовує захід такого формату на Всеукраїнському рівні. Зліт триватиме впродовж 4 днів. Програма зльоту дуже насичена: воєнізована естафета «Лазертаг», квест Миколаєвом «Таємниці міста М», колективна творча справа «Морська кіностудія», екскурсії до суднобудівного заводу та військової частини, екскурсія на катамарані, ігрові програми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *