13.02.2020

У Миколаєві відбулися змагання із дзюдо між підрозділами Південного територіального командування

На базі Миколаївської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» 80 військовослужбовців Національної гвардії України взяли участь у відбіркових змаганнях із дзюдо за першість між підрозділами Південного територіального командування.

Борці захищали честь частин, які базуються в Миколаєві, Одесі, Херсоні та Запоріжжі, повідомляє suspilne.media.

Військові Нацгвардії змагалися в японському бойовому мистецтві — дзюдо. Серед них дев`ятнадцятирічний солдат строкової служби військової частини 3039, миколаївець Захар Шадрін. Чоловік розповідає: «Я почав займатися дзюдо з дитинства, років із десяти. Виступав спочатку на звичайних змаганнях, а ось тепер я тут. Ну, звичайно, я сподіваюсь, налаштований посісти перше місце, а там боротьба покаже». Нікіта Габлез із Запоріжжя представляє частину 3029. Чоловік говорить, що з дитинства любив займатися спортом, тренувати силу та витривалість, але саме дзюдо зацікавився в армії. «Готувались на базі “Динамо” в місті Запоріжжя близько трьох тижнів, зараз приїхали сюди, в Миколаїв, показати добрий результат та захистити честь нашої частини», — розповідає Нікіта Габлез.

Двадцятирічний одесит Костянтин Гордейчик на строковій службі три місяці. Раніше цікавився бойовим самбо. В армії став займатися дзюдо. Налаштований на перемогу. Чоловік говорить: «Суперників я ще не знаю. Знаю, що тут є навіть майстри спорту, але, я думаю, що можу з ними потягатися».

Це другий етап змагань, де учасники виборюють першість Південного територіального командування. Перший етап відбувався в частинах, де тривали посилені тренування під наглядом суддів із Національної Федерації спорту. Учасники змагалися в різних вагових категоріях — “60 кг”, “66 кг”, “73 кг”, “81 кг”, “90 кг” та “більше ста”. Судді оцінювали техніку боротьби.

Головний суддя змагань, начальник фізичної підготовки і спорту Південного територіального управління Національної гвардії України Сергій Судець каже:

— Тут 90 % це хлопці, які були в АТО, зараз ООС, тому це є, в першу чергу, реабілітація. Тут можна позмагатися, поспілкуватися, тому це більш психологічна розгрузка.

Після цих змагань, восени, відбудеться комплектація збірної команди Південного територіального командування для подальшої участі в Чемпіонаті Національної гвардії України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *