19.08.2021

«ОТГ» — це отупівші громади

19 серпня у селі Чаусово-1 Синюхобрідської «ОТГ» відбулися збори мешканців села, на яких було присутньо більше восьми десятків людей. Збори були скликані для прийняття рішень з двох питань — заходів щодо захисту й порятунку річки Південний Буг, на березі якої стоїть село, та облаштування сучасного пляжу. 

Головувала староста Смуток Наталія, було обрано секретаря та лічильну комісію.

Обговорення проблем одразу ж переросло у гамірний базар. Без огляду на велике свято Преображення Господнього люди сварились, кричали одне на одного та з’ясовували стосунки, не чуючи нікого крім себе.

Багато з присутніх були підбурені та введені в оману місцевими кримінальниками та провокаторами, які за співучасті з фермером Малюком та первомайськими перевертнями в погонах роками ведуть свою особисту боротьбу з Аркадієм Корнацьким , який саме і запропонував за його власні кошти створити у селі комфортний для відпочинку пляж та територію природно-заповідного фонду місцевого значення.

На зібрані верховодив раніше судимий за участь у вбивстві Сергій Кравчук, який ще з попереднього дня мав би бути затриманий поліцією за побиття 18 серпня при свідках місцевої жінки, матері двох діточок (про це детальніше читайте ТУТ), та вже мав би перебувати в СІЗО.

Ще вчора він тікав від поліції огородами,  поліція робила вигляд що  «шукала» його і не знайшла, намотавши по селу близько 40 кілометрів, а сьогодні він як ні в чому не бувало і ні від кого не ховаючись знову продовжив брехню й провокації. 

Слово брав також присутній на зборах голова ОТГ Зубко Олександр. Як керівник органу місцевого самоврядування і бувший співробітник міліції, він напевне мав би щонайперше подбати про притягнення Кравчука до відповідальності, натомість дав йому можливість і далі посилювати соціальну напругу. Тому люди дослухалися не до голови «ОТГ», а до провокатора. 

Представник Корнацьких також пояснював людям, що в них ніхто нічого не забирає, а лише намагається допомогти окультурити їх відпочинок біля води та створити зону, яку неможливо буде забудувати, продати чи навіть помити біля води автомобіль. Тим самим акваторія ріки й пляжу та берегів у межах сільради  буде зберігатися чистою.

Та людям було легше повірити у плітки, що розповсюджували по селу брати Кравчуки та їх подільники. Тому через безтолковий галас, у який переросли збори, та «відсутність кворуму» голова ОТГ вирішив відмінити рішення виконкому щодо надання дозволу Корнацьким по благоустрою прибережної зони.

Село, місцеві мешканці та голова «ОТГ» з крупним рахунком програли місцевому «князьку» Малюку з його бандгрупою підтримки в особі братів Кравчуків. Програли маргіналам, які десятиліттями «ловлять рибку в каламутній воді», яким чим у селі гірше, тим для них краще.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *