08.09.2021

Потрібен рік, щоб вирівняти бордюри після ремонту вулиць Миколаєва за програмою «Великого будівництва»

На роботи з підняття люків і бордюрів, облаштування узбіч вздовж траси М-14 в межах Миколаєва після капітального ремонту проїжджої частини міським комунальникам потрібно рік або більше того.

Таку заяву зробив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Мер назвав «ідіотизмом» ситуацію, коли на баланс Служби автодоріг Миколаївської області передана тільки покриття проїжджої частини вулиць, що входять в трасу М-14 Одеса-Маріуполь. Все інше, від розмітки до бордюрів, знаходиться на балансі міста.

Тому після капітального ремонту вулиць і мостів компанією «Автострада» за програмою «Великого будівництва», комунальні підприємства займуться доопрацюванням траси.

— Поки знімуть асфальт, піднімуть люки, було прийнято рішення, що асфальт вони «катають» якомога швидше. Зараз служби (Облтеплоенерго, водоканал) будуть знаходити свої люки, у них там є свої карти. Вони будуть займатися огорожею, питаннями їх підняття та укладання асфальту поруч з люками. Що стосується бордюрного каменю, то в деяких місцях піднявся рівень асфальтного покриття і вирівняв, а в деяких місцях і став вище бордюрного каменю. Тому ми спочатку з боку в’їзду з міста Києва та виїзду в бік Одеси, нашими бригадами «ЕЛУ-автодоріг» фактично пройдемо і проконтролюємо, проінспектіруем все бордюрні камені. Зробимо таку системну роботу, яка буде тривати десь рік чи більше, за які піднімемо ці бордюрні камені згідно з тим, як вони нормативно повинні бути, — повідомив Сєнкевич.

Джерело: ІншеТВ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.