05.11.2021

29 медпрацівників з обласних лікарень вийдуть на боротьбу із COVID-19 до Миколаївського регіонального фтизіопульмонологічного медичного центру

На допомогу КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» для лікування пацієнтів, хворих на COVID-19, додатково буде направлено 29 медпрацівників з обласних лікарень.

Так, у четвер, 4 листопада, в Миколаївській ОДА була зібрана нарада, де було вирішено звернутися до головних лікарів обласних лікувальних закладів з проханням допомогти КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» розгорнути додаткові ліжка для пацієнтів, хворих на COVID-19.

«Ми з начальником управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Максимом Безносенко у відвертій розмові з головними лікарями обласних лікувальних закладів попросили колег знайти такі можливості», — зазначив він.

За його словами першими на звернення відреагували працівники Миколаївської обласної клінічної лікарні.

«Вони перейнялися важливістю, коли в тяжку годину треба не з’ясовувати стосунки, а працювати заради життя людей. І хоча на рахунку кожний працівник лікарні все ж 19 фахівців, у складі яких лікарі, медичні сестри, санітари, готові організувати роботу пульмонологічного центру, зробити все, що від них залежить», — сказав Юрій Гранатуров.

Юрій Гранатуров розповів, що також відгукнувся колектив Миколаївського обласного центру медичної реабілітації та спортивної медицини та надає п’ять медичних працівників.

«Ще приєдналася онкологія — теж п’ять медичних працівників. Впевнені у тому, що й інші обласні лікувальні заклади зроблять теж саме згідно з потужностями кожної лікарні. Дякуємо всій медичній спільноті за небайдужість», — зазначив Юрій Гранатуров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.