18.06.2021

5 млн грн передбачено в обласному бюджеті на отримання пільгового довготермінового кредиту для забезпечення молоді житлом

 

У п’ятницю, 18 червня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку житлового будівництва в Миколаївській області.

Ігор Кузьмін зазначив, що в обласному бюджеті на 2021 рік передбачено понад 5 млн грн, що дасть можливість забезпечити житлом 10-12 сімей, зареєстрованих у Миколаївському РУ Держмолодьжитла на отримання пільгового довготермінового кредиту за рахунок коштів обласного бюджету.

У свою чергу, директор РУ Держмолодьжитла Василь Федорончук, доповів, що з обласного бюджету у 2020 році для надання пільгових довготермінових кредитів для молоді було виділено та фактично використано майже 5 млн грн.

«Укладено 13 кредитних договорів та придбано 784,4 кв. м житла. Кредити отримали працівники бюджетної сфери, сім’я учасника АТО, сім’ї працівників правоохоронних органів», — зазначив він.

Також Василь Федорончук повідомив, що відповідно до помісячного розпису на 2021 рік, у липні-серпні заплановано фінансування у сумі 4 млн грн, а також у вересні та грудні по 253 750 грн.

Оскільки, на липень 2021 року передбачено 2 млн грн, виникла необхідність затвердити перелік кандидатів, які можуть отримати кредит за рахунок коштів обласного бюджету.

«Станом на 18.06.2021 року у Миколаївській області зареєстровано 83 сім’ї та одиноких молодих громадян на отримання пільгового довготермінового кредиту», — розповів Василь Федорончук.

Так, на сьогоднішньому засіданні Координаційної ради присутніми було погоджено: загальний та резервний перелік кандидатів на отримання кредиту та перелік кандидатів на першочергове отримання кредиту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *