22.06.2021

50 га землі незаконно обробляв фермер на Новоодещині

Органи прокуратури Миколаївської області принципово реагують  на незаконні оборудки із землею відповідно до вимог діючого законодавства України.

Про це повідомляє Миколаївська окружна прокуратура.

Зокрема, 22 червня 2021 року,  за процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури,  слідчим поліції, з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів, повідомлено про підозру жителю м. Нова Одеса за самовільне зайняття земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 50 га на території Новоодеської об’єднаної територіальної громади (ч.1 ст.197-1 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні поточного року підозрюваний, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняв зазначену земельну ділянку, яку за допомогою сільськогосподарської техніки обробив та засіяв сільськогосподарськими культурами –ячменем та соняшником. Як наслідок, зазначеними протиправними діями спричинено громаді шкоду у розмірі понад 150 тис грн.

Досудове розслідування триває.

Довідково: санкція ч.1 ст.197-1 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.