21.10.2015

Аграрії єднають Україну

gasuk-3Країна стоїть напередодні місцевих виборів.
Сьогодні наша розмова з лідером виборчого списку Миколаївської регіональної партійної організації Аграрної партії України до Миколаївської обласної ради, головою Веселинівської районної партійної організації Аграрної партії України Гасюком Анатолієм Петровичем.

— Анатоліє Петровичу, чому свою політичну діяльність Ви зосередили саме на Аграрній партії України?
Я народився в сільській місцевості, селі Катеринівка Веселинівського району Миколаївської області. Виріс в звичайній сільській трудовій сім’ї. З 1992 року сам працюю на землі, а моя сім’я – це найбільша підтримка і опора мені в цій справі.
Питання аграрного сектору не є для мене байдужим. А тому з 2010 року я є членом Аграрної партії України.
Останні роки показали, що головною проблемою людства стає забезпечення продовольством населення планети. І в цьому процесі роль України важко переоцінити, адже чорноземи простираються на більшу частину її території, складаючи майже 30% площі чорноземних ґрунтів світу. На жаль, за роки незалежності держави сільське господарство стрімко летить до занепаду.
Врятувати аграрний сектор можливо лише зараз, об’єднавшись заради аграрної, могутньої, незалежної України.
І сьогодні ми маємо такий шанс – 25 жовтня відбудуться чергові місцеві вибори, на яких кожен повинен скористатися своїм правом голосу для майбутнього держави.
— Які завдання ставить перед собою Аграрна партія України?
Перед собою ми ставимо завдання збереження та розвитку села як осередку традиційних і моральних цінностей українського народу; відродження економіки України на основі аграрного сектору, який – разом із його працівниками – є ключовою конкурентною перевагою країни; повернення влади народу, щоб громада і кожен її учасник спільно могли впливати на рішення, від яких залежить їхнє життя; підвищення рівня життя сільських жителів, зарплат працівників державних та комунальних установ та організацій завдяки збільшенню доходів бюджету від аграрного сектору економіки.
— Напередодні виборів безумовно кожна політична сила рекламує свої обіцянки. А чи має Аграрна партія, зокрема й її місцеві осередки, конкретні здобутки, вкладення у розвиток держави?
Аграрна партія – це не пусті обіцянки напередодні чергових виборів.
Це:
___ відсотків надходжень до обласного бюджету від аграрного сектору економіки; це участь аграріїв в ремонті доріг; відновленні культових споруд; зміцненні матеріально-технічної бази об’єктів соціальної сфери; підтримці обдарованої молоді; сприянні розвитку спорту та культури; допомозі українській армії і воїнам АТО. Взагалі, аграрії не стоять осторонь від вирішення будь-яких питань соціально-економічного розвитку регіону.

Однією із найкращих характеристик політичної сили є її члени. Хотілось би дізнатись про Аграрну партію в персоналіях, зокрема, Ви родом з Веселинівського району, очолюєте Веселинівську районну партійну організацію Аграрної партії України і чи маєте Ви однодумців у Веселинівському районі?
Кожна партійна організація сильна своїми первинними ланками, місцевими осередками та людьми, які є її обличчям.
Веселинівський район представляє потужна команда. Це два кандидати до Миколаївської обласної ради: ГАПЧУК Олександр Петрович – виборчий округ №11 та ВОЛОЩАКЕВИЧ Віктор Володимирович — виборчий округ №12, 26 кандидатів до Веселинівської районної ради, 3 кандидати від Аграрної партії України на посади сільських, селищних голів.
Сьогодні Широколанівська територіальна громада дякує Віктору Волощакевичу за його ініціативність та фінансову підтримку у благоустрії місцевого цвинтара, капітальному ремонті культової споруди села Широколанівка, за що Віктор Володимирович нагороджений орденом Архистратига Михаїла, у створенні місцевого продовольчого ринку, реконструкції системи опалення Широколанівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів, ремонті борцівської зали Веселинівської дитячо-юнацької спортивної школи, капітальному ремонті спортивної зали ПТУ-33 села Широколанівка, роботи якого проведено спільно з місцевим сільгосптоваровиробником, членом Аграрної партії України Федюком Віктором Івановичем, виплату іменних стипендій обдарованій молоді Широколанівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.
Слова вдячності заслуговує і Гапчук Олександр Петрович. Адже за його фінансової допомоги покращено матеріально-технічну базу закладів освіти району – придбано оргтехніку (Луб’янська, Новокатеринівська загальноосвітні школи) та спортивний інвентар (Ставківська, Староолексіївська загальноосвітні школи), замінено вікна у Новосвітлівській загальноосвітній школі. Замінено вікна і двері у місцевих фельдшерсько-акушерських пунктах та вікна у Новокатеринівській амбулаторії. Покращено матеріально-технічну базу Веселинівської центральної районної лікарні та взято участь в підготовці палати для учасників АТО. Проведено ремонт доріг на підвідомчій території Ставківської сільської ради. Надано сприяння у проведенні ремонтних робіт Новокатеринівської церкви.

— Щоб на останок Ви б хотіли сказати громадянам напередодні виборів?
Я впевнений, що громада не помилиться в розумінні того, що Україна є аграрною державою.
Майбутнє України за аграріями!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *