18.10.2018

Агропідприємство на Миколаївщині через суд зобов’язали сплатити борг

55(42)Підприємство не розрахувалося за придбані державним коштом комбайни.

За позовом заступника керівника Миколаївської місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації господарським судом Миколаївської області  12.10.2018 стягнуто з ПрАТ «Миколаївоблагротех» близько 500 тис.грн. заборгованості за 2017 рік  перед обласним бюджетом за користування 8 зернозбиральними комбайнами, — йдеться п повідомленні прокуратури.

Судом установлено, що відповідач, отримавши у 2006 році за бюджетною програмою підтримки сільсгосптоваровиробників 8 зернозбиральних комбайнів марки «Дойц-Фар», вартістю 5,4 млн.грн. на умовах поворотної фінансової підтримки, кошти, передбачені договором, за користування сільгосптехнікою у 2017 році не сплатив, чим  порушив умови договору та завдав бюджету збитків у сумі 467 тис.грн.

Таким чином, судовим рішенням вкотре підтверджено обґрунтованість позовних вимог прокурора щодо необхідності повного та своєчасного перерахування до бюджету  відповідних коштів та недопустимості порушення умов договору з боку недобросовісних позичальників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *