03.09.2018

Аварію на водопровідній мережі по пр. Миру, 11-б у Миколаєві ліквідували

41Про це в понеділок, 3 вересня, під час апаратної наради в мерії розповів директор КП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.

Так, в ході наради міський голова Олександр Сєнкевич поцікавився, яка наразі  ситуація з водопроводом по пр. Миру, на якому вчора сталася аварія.

Борис Дуденко повідомив, що силами КП «Миколаївводоканал» порив було оперативно ліквідовано.

— Ми вчора оперативно ліквідували порив водоводу по пр. Миру діаметром 600, там була поздовжня тріщина, характер такий самий, як і в минулому році на розі пр. Миру та вул. Будівельників. Чому це сталось? Або час прийшов, або був брак в самій трубі. Минулого разу ми не змогли визначити. Крім того, експерти також не могли нам підказати. Цього разу ми наклали хомути, зварили трубу, — сказав Борис Дуденко. — Розкритися змогли о третій годині дня, аварію ліквідували дуже швидко і мінімальний час мешканці були без водопостачання. Наразі будемо прибирати територію, оскільки там намило пісок, грунт.

За його словами, фахівці повинні визначитися з тим, що робити далі з цим водоводом. Як зазначив Борис Дуденко, не виключено, що його доведеться замінювати.

 

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *