13.09.2018

Банду, яка на чолі з поліцейським займалась продажем наркотиків, суд залишив за гратами

 

24296301Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Гречаною розглянуто клопотання про продовження терміну тримання під вартою 26-річному оперуповноваженому СКР Заводського ВП ГУНП в Миколаївській області, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.307 КК України.

Про це інформує прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Нагадаємо, відповідно до матеріалів справи, у березні 2018 року, поліцейський створив та очолив злочинну групу, з метою отримання незаконного прибутку внаслідок збуту психотропної речовини – амфетаміну.

У липні 2018 року його та двох осіб, яких, за версією органу досудового розслідування останній залучив до незаконної діяльності, було затримано правоохоронцями.

14.07.2018 року ухвалою слідчого судді Центрального районного суду м.Миколаєва їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі 528 600 грн щодо поліцейського, 352 400 грн стосовно двох інших осіб.

Прокурор клопотання про продовження терміну тримання під вартою підтримав, зазначивши, що підозра є обґрунтованою, а наявні ризики переховування від слідства, впливу на свідків та інших підозрюваних у вказаному кримінальному провадженні, знищення речей та документів, що мають значення для розслідування, вчинення іншого кримінального правопорушення, перешкоджання провадженню іншим чином не зникли.

Підозрюваний не заперечував свою участь у систематичному незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, збуті психотропної речовини, проте заперечив роль організатора злочинної групи. Він просив відмовити у задоволенні клопотання та змінити запобіжний захід на домашній арешт.

Захисник просив передати поліцейського під особисту поруку ГФ з охорони громадського порядку «Захист» та колишнього товариша по службі підозрюваного, у зв’язку з чим просив відмовити у задоволенні клопотання про продовження строків тримання під вартою.

Слідчим суддею встановлено, що на даному етапі досудового слідства підозра є обґрунтованою, наведені ризики суттєво не зменшились.

Стосовно клопотання про взяття під особисту поруку суд врахував, що хоча зазначені особи і виявили бажання взяти підозрюваного на поруки і звернулись з письмовим зобов’язанням, проте слідчий суддя не вбачає підстав для задоволення, через тяжкість кримінального правопорушення в якому підозрюється чоловік, а також можливість поручителів відповідно до ч.4 ст.180 КПК України в подальшому відмовитись від своїх обов’язків.

За такого, враховуючі наявність встановлених у ході розгляду ризиків, передбачених ст.177 КПК України, слідчий суддя відмовила у задоволенні клопотання про взяття під особисту поруку та ухвалила продовжити підозрюваному строк тримання під вартою до 06.11.2018 року з залишенням права внесення застави.

Окрім цього, слідчим суддею Світланою Гречаною продовжено строки тримання під вартою щодо двох інших підозрюваних у вказаному кримінальному провадженні.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *