23.10.2015

Бізнесмен, який розстріляв у Росії чиновників, знайдений мертвим

1702341

За попередніми даними слідства, підозрюваний у вбивстві чотирьох чоловік вчинив самогубство.


«За попередніми даними, Георгадзе вчинив самогубство. Причому це сталося ще того дня, коли він скоїв злочини», — зазначила Алексєєва.

Представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін заявив, що тіло Георгадзе було знайдено в лісі, тоді як представник МВС Алексєєва стверджує, що труп був виявлений у приватному будинку, звертає увагу радіостанція Говорит Москва.

Раніше в Слідчому комітеті РФ повідомляли про те, що підприємцю Георгадзе заочно були пред’явлені звинувачення у вбивстві чотирьох осіб (ч.2 ст.105 КК РФ), він був оголошений у федеральний розшук.

Нагадаємо, що підприємець Аміран Георгадзе є головним підозрюваним в серії вбивств, скоєних у понеділок в підмосковному Красногорську. За версією слідства, в середині дня він прямо в кабінеті застрелив першого заступника мера Красногорська Юрія Караулова і відповідального за красногорські електромережі Георгія Котляренка.

Пізніше стало відомо про те, що ховаючись після цього вбивства від правоохоронних органів, він розстріляв Костянтина Смислова, працівника служби безпеки редакції газети «Московский Комсомолец», який проїжджав повз на скутері.

Окрім того, слідчі під час обшуку житла Георгадзе виявили тіло четвертої жертви — Трістана Закаїдзе, партнера підприємця в будівельному бізнесі.

Корреспондент.Нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *