15.04.2018

Бойовики готуються до «зачисток» двох окупованих районів Донеччини – розвідка

Бойовики продовжують впроваджувати на окупованих територіях політику "закручування гайок"

Бойовики продовжують впроваджувати на окупованих територіях політику «закручування гайок»

Окупанти та колабораціоністи побоюються захоплення цивільними особами пунктів дислокації терористичних військ.

Російсько-окупаційне командування тимчасово окупованих районів Донеччини  готується до проведення «зачисток» у Тельманівському та Старобешівському районах, повідомляє DT з посиланням на прес-службу Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Відповідні заходи пропагандистські ЗМІ окупантів пояснюють нібито необхідністю «попереджувальних антитерористичних заходів». У них братимуть участь російські військові та представники «міністерств державної безпеки та внутрішніх справ» терористичного угруповання «ДНР».

«Передбачається, що у ході проведення заходів місцевому населенню буде обмежено в’їзд-виїзд, здійснюватимуться обшуки у місцях проживання, та опитування з метою виявлення проукраїнськи налаштованих громадян», — зазначають розвідники.

Терористи продовжують посилювати в окупованих районах Донбасу адміністративно-поліцейський режим та захист місць дислокації підрозділів російсько-окупаційних військ.

«У з’єднаннях і частинах т.зв. «1 та 2 АК» російсько-окупаційних військ у ході бойової підготовки, під виглядом «відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп», відпрацьовуються варіанти застосування зброї проти місцевого населення у разі загрози захоплення пунктів постійної дислокації російсько-окупаційних військ та об’єктів місцевої інфраструктури», — додають у ГУР МО України.

Нагадаємо, раніше в розвідці повідомили про те, що в терористичній організації «ДНР» розширили перелік «невиїзних осіб». З початку лютого виїхати з тимчасово окупованої території не зможуть виконавці господарських робіт та  обслуговуючий персонал «органів влади» і «силових структур» окупаційних «адміністрацій». Пізніше заборона була поширена на медичних працівників. Кожного медпрацівника попередили про заборону виїзду за межі окупованих територій Луганщини під підпис.

Читайте також: «Тиша» на Донбасі: ворог застосовує артилерію та 120-мм міномети. Карта

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *