22.10.2018

«Боржників слід виселяти», — в мерії Миколаєва заговорили про жорсткі заходи до недбайливих мешканців будинків КП «Гуртожиток»

44495341_988756547980306_9011186105378144256_n

За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича триває комісійна робота щодо перевірки проблемних кімнат у гуртожитках міста (СКП «Гуртожиток»), за якими числяться великі борги за спожиті комунальні послуги.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Начальник відділу обліку та розподілу житла міської ради Сергій Войтович під час апаратної наради в мерії 22 жовтня повідомив, що перевірка здійснюється відповідно до інформації про неплатників, наданої КП «Миколаївоблтеплоенерго».

Із 50 кімнат 10 — приватизовані, 40 – не приватизовані. СКП «Гуртожиток» перевіряє законність проживання мешканців, виписки з особових рахунків, встановлює правопідстави перебування людей у даних кімнатах. Після складення актів стосовно проживання чи не проживання осіб, які мають право на ці кімнати, будуть підготовані документи для юридичного департаменту міської ради з метою передачі їх до суду для подальшого виселення, — роз’яснив Сергій Войтович.

Олександр Сєнкевич зазначив, що у Миколаєві дійсно існує така проблема.

Деякі спритні городяни, які жили в гуртожитках, а потім змінили своє місце проживання, незаконно продовжують розпоряджатися даними кімнатами, здавати їх в оренду та отримувати від цього прибуток. При цьому недобросовісні громадяни не сплачують за комунальні послуги, накопичуючи величезні борги. У той же час, міська влада не може виділити кімнату людям, які дійсно потребують поліпшення житлових умов. Прошу посилити роботу: треба звертатись до суду – звертайтесь. Боржників слід виселяти, — заявив мер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *