07.11.2018

Бюджетна комісія погодила перерозподіл коштів, що передбачені для департаменту ЖКГ

watermarked-IMG_7712Сьогодні, 7 листопада, під час засідання комісії міської ради з питань економічної та інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку, депутати погодили перерозподіл бюджетних коштів, зокрема, коштів, які пропонується виділити департаменту житлово-комунального господарства.

Голова комісії Олександр Бернацький розповів, на які цілі будуть додатково направлені гроші, передбачені для департаменту ЖКГ.

— Я зачитаю суми і цілі, на які вони підуть. Лічильники тепла — 1,5 млн.грн., регламентні роботи з освітленню міста — 4,5 млн.грн., оплата за електроенергію, необхідну для освітлення міста — 4,984 млн.грн., оплата за виконані роботи з монтажу мереж освітлення Флотського бульвару — 1,3 млн.грн., утримання звалища листя — 200 тис.грн., зимове утримання доріг — 904 тис.грн., сертифікати готовності об’єктів — 1,25 млн.грн., світлофор по вул. 1 Лінія – 1,2 млн.грн., берегоукріплюючі роботи в мкр. Соляні — 300 тис.грн., огорожа звалища — 370 тис.грн.- зазначив Олександр Бернацький.

Крім того, планується спрямувати кошти на поповнення статутного фонду комунальних підприємств: КП «Миколаївкомунтранс» — 5,3 млн.грн., КП «Миколаївводоканал» — 10,3 млн.грн., а також на придбання для шкіл контейнерів для роздільного збору відходів і сміттєвих контейнерів для КП «Миколаївкомунтранс» — 550 тис.грн. і 1,230 млн.грн. відповідно. На пряме абонування перерозподілять 5,8 млн.грн., поточний ремонт ліфтів — 2,565 млн.грн. (при цьому департамент ЖКГ має подати на затвердження бюджетної комісії детальний перелік ліфтів, які будуть приводити до ладу), на співфінансування швидкої допомоги — 8,567 млн.грн.

— Всього сума становить 53 млн. 186 тис.грн., — сказав Олександр Бернацький.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *