03.08.2018

Через сутичички на ваговому контролі у Миколаєві відносно фермера розпочаті два кримінальних провадження

5В інформації за 2 серпня повідомлялось, що на автодорозі Н-11 у Вітовському районі Миколаївщини між водіями вантажних автомобілів і працівниками ГВК з приводу встановлення пункту габаритно-вагового контролю виник інцидент: словесні перепалки та штовханина.

Припинили конфлікт співробітники роти поліції особливого призначення та підрозділу тактико-оперативного реагування (ТОР) патрульної поліції, які оперативно прибули для забезпечення публічної безпеки. Також на місці події були присутні начальник Вітовського відділення поліції Олександр Гринчук, керівник Управління патрульної поліції Віталій Даніла та заступник начальника Миколаївського главку поліції Максим Ахрамєєв, які координували дії підлеглих. З метою недопущення загострення інциденту та припинення протиправних дій до Вітовського відділення поліції був доставлений один громадянин (директор приватного агропідприємства, власник вантажу), який поводив себе агресивно. Відносно нього патрульні склали адміністративний протокол за злісну непокору законній вимозі поліцейського та відпустили.

Під час відпрацювання зібраних за фактом зазначеного інциденту матеріалів з’ясувалось, що фермер, якого патрульні доставляли до відділку, ще й надав поліцейським товарно-транспортні накладні на вантаж двох автомобілів «МАЗ» з ознаками підробки. А під час вивчення відеозаписів конфлікту у діях чоловіка вбачається не лише адміністративне правопорушення, а й факт погрози насильством співробітникам Вітовського відділення поліції, які виконували свої службові обов’язки з охорони публічного порядку.

Таким чином, слідчими розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ч. 1 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» КК України. Санкції статей передбачають покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.

Триває розслідування, в ході якого будуть встановлені усі обставини події.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *