15.08.2020

COVID-лікарні в Україні стрімко заповнюються

Зараз близько чверті ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, вже зайняті і кількість пацієнтів стрімко зростає.

В Україні протягом останнього місяця стрімко зросла кількість госпіталізованих з COVID-19. На даний момент завантаженість ліжок становить 24%. Про це на брифінгу в суботу, 15 серпня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Якщо брати всі без винятку лікарні, де готові місця для хворих на коронавірус, то завантаженість у нас становить 24%. Але це в цілому по Україні. Якщо брати ті регіони, де ми зараз фіксуємо найбільше випадків захворюваності протягом тривалого часу, то в місті Київ завантаженість складає 52%, Івано-Франківська область — 48,8%, Львівська — 52,8% завантаженості ліжок, Чернівецька — 52,4%», — повідомив Степанов.

Він зазначив, що є регіони, де ситуація набагато краща, наприклад, Запорізька область, де завантаженість складає 3,6%.

«Я вам приведу цифри, 15 липня у нас в лікарнях з COVID-19 перебували 3 935 осіб, а на сьогоднішній день 5 754 людини. За місяць кількість людей, які водночас лікуються в умовах стаціонару, зараз +1819», — сказав Степанов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *