27.08.2018

Держінспекторами Миколаївського рибоохоронного патруля було викрито 46 порушень

5У період з 20 по 27 серпня держінспекторами Миколаївського рибоохоронного патруля було викрито 46 порушень Правил рибальства на водоймах області.

З них: 21 – грубі порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 4 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП та 2 порушення порядку придбання і збуту водних біоресурсів. Складено 17 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Нараховано збитків, завданих рибному господарству України, на суму 63614 грн. Вилучено 108 кг незаконно добутих водних біоресурсів, у тому числі 83 кг за актами виявлення та вилучення безхазяйного майна, та 52 заборонених знарядь лову.

Нагадаємо, що Державними інспекторами відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Миколаївського рибоохоронної патруля 22 серпня під час відпрацювання акваторії Березанського лиману біля с. Лимани Березанського району був затриманий місцевий житель 1952 р.н., який грубо порушив Правила любительського та спортивного рибальства.

Так, даною особою вбрід за допомогою сітки мисинової було незаконно добуто 40 особин кефалі, розміром 18-25 см, загальною вагою 32 кг. Збитки, завдані при цьому рибному господарству України, склали 27800,00 грн.

Знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.

Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП, який направлено до суду за місцем скоєння правопорушення для розгляду та прийняття рішення.
Того ж дня, удень, на Березанському лимані інспекторами сектору оперативної роботи Миколаївського рибоохоронної патруля був затриманий ще один чоловік, який за допомогою мисинової сітки незаконно добу 7 особин кефалі, розміром 23-25 см.

Збитки, завдані при цьому рибному господарству України, склали 4165,00 грн.
23 серпня під час відпрацювання оперативної інформації на водоймі Березанського лиману біля с. Вікторівка Березанського району інспекторами сектору оперативної роботи було виявлено грубе порушення Правил рибальства зі збитками на суму 21420 грн. Місцевий житель за допомогою 2 мисинових сіток незаконно добув 36 особин кефалі, розміром 16-20 см, загальною вагою 2,5 кг.

Відносно правопорушника також складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП, який направлено до суду за місцем скоєння правопорушення для розгляду та прийняття рішення.

Джерело Миколаївський рибоохоронний патруль

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *