10.09.2015

Для економії та безпеки на День Миколаєва влада відмовилася від святкового концерту

У суботу, 12 вересня, Миколаїв відзначає своє 226-річчя. Однак цього року святкування Дня міста пройде скромно і без пафосу - не буде традиційного грандіозного святкового концерту, салютів, фуршетів і тому подібних урочистих заходів, повідомляють Новости-N.

Про це сьогодні, 10 вересня, повідомив заступник мера Миколаєва Євген Шевченко під час прес-конференції, присвяченій темі святкування Дня міста.

Шевченко повідомив, що цього року День міста приурочений до  225-річчя спуску на воду першого фрегата «Святий Миколай».

— У 1788 р. за наказом князя Потьомкіна у нас в місті була поставлена ​​перша верф, а в 1790 році — рівно 225 років тому — у нас був поставлений на воду перший наш фрегат — 44-гарматний корабель «Святий Миколай». Саме до цієї події приурочений День міста. Наше гасло буде «Миколаїв — вітрила України», — сказав Шевченко.

Заступник міського голови пояснив, що в цілях безпеки та економії бюджетних коштів мерія відмовилася від великого вечірнього концерту і різних святкових заходів, які традиційно проводилися до Дня Миколаєва. Загалом, цього разу артисти всеукраїнського рівня не порадують миколаївців своїм виступом, замість них будуть виступати кращі творчі колективи Миколаєва.

— Ми відмовилися від великих концертів, від прийому міського голови, від різних фуршетів, банкетів, подарунків. Цей День міста тільки для миколаївців — в простій, сімейній, домашній обстановці. Ми його проводимо для миколаївців і з миколаївцями. Також ми відмовилися (від концертів — прим. Ред.) З метою безпеки. Ви знаєте ситуація яка зараз. У нас є куди витрачати гроші, починаючи з соціальних служб, закінчуючи іншими питаннями, моментами. У нас багато проектів. У таке важке для стани час витрачати гроші на якісь масштабні заходи просто аморально і недоцільно, — сказав Шевченко.

Крім цього, Євген Шевченко зазначив, що цього року вперше День міста буде проходити у всіх районах та мікрорайонах Миколаєва.

За попередніми даними, на святкування Дня міста буде витрачено лише 127 тис. гривень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *