06.12.2017

Для вихованців Берізківського інтернату організували профорієнтаційну екскурсію

imageУ рамках профорієнтаційних заходів, організованих Кривоозерським районним центром зайнятості разом із навчальними закладами Миколаєва, 17 вихованців Березківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей I-III ступенів разом зі своїм директором Зінаїдою Халімон побували в обласному центрі.
Плануючи цей захід, акцентувалась увагу на навчальних закладах різного рівня акредитації та професіях, спеціальностях, які можна отримати в цих закладах.
Директор Кривоозерського центру зайнятості Ігор Білецький, який взяв участь в екскурсії, підкреслив, що вибираючи навчальний заклад, учні повинні отримати максимум інформації про ринок праці, професії, які є актуальними в Україні. Адже від вірно обраної професії залежить наскільки швидко на ефективно зможе реалізувати себе молода людина після закінчення навчального закладу.
Саме на можливості гарантованого працевлаштування після закінчення навчального закладу акцентували увагу викладачі Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури університету залізничного транспорту імені академіка Лазаряна.
Директор коледжу економіки та харчових технологій Анатолій Олійник особисто провів презентацію навчального закладу для учнів Берізківської ЗОШ -інтернат. Крім вичерпної інформації про умови навчання, професії та спеціальності, які можна отримати в коледжі, Анатолій Іванович розповів про пільги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
До уваги школярів був представлений відеофільм про студентське життя, культурно-масові та спортивні заходи навчального закладу.
Змістовною, інформаційно-насиченою була екскурсія старшокласників до лідера вищої освіти України — Миколаївського національного аграрного університету.
Декан факультету довузівської підготовки Ігор Марценюк інформував, що в університеті працюють підготовчі курси, на яких здійснюється підготовка абітурієнтів із семи загальноосвітніх предметів, що є на зовнішньому незалежному оцінюванні. Для слухачів підготовчих курсів будуть також проводитися пробні тестування згідно вимог ЗНО.
Цікавими для учасників заходу були розповіді викладачів різних факультетів університету: менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування, агроінженерії та агрономії. Учнів ознайомили із сучасними лабораторіями, комп’ютерним класом, навчальним банком, лабораторією інноваційних технологій в обліку та оподаткування, бібліотекою, кабінетом поглибленого вивчення іноземних мов, спортзалом та гуртожитком.
Однією із основних переваг навчання в Миколаївському національному аграрному університеті є те, що здобувачі вищої освіти проходять практичну підготовку у навчально-науково-практичному центрі університету, на базових провідних підприємствах Південного регіону України, у податкових адміністраціях, банківських установах тощо. Усі бажаючі можуть пройти виробничу практику й стажування за кордоном – у Великій Британії, Північній Ірландії, Німеччині, Франції, Швейцарії, Сполучених Штатах Америки та інших країнах.
В ході проведення профорієнтаційного заходу обговорювалась перспектива укладання спільної тристоронньої угоди про співпрацю між відділом освіти Кривоозерської районної державної адміністрації, Кривоозерським районним центром зайнятості та закладом вищої освіти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *