12.10.2017

Для жителів мікрорайону Ялти рятувальники провели профілактичну роботу

DSC_0032Більше півсотні пожеж сталося в м-ні Ялти Заводського району в цьому році. Вогонь забрав життя однієї людини.

12 жовтня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з представником соціальної служби здійснили профілактичний рейд у мікрорайоні Ялти Заводського району м. Миколаїв.
«Станом на 12 жовтня поточного року в Заводському районі м. Миколаєва виникло 64 пожежі в житлі, під час яких загинула 1 особа. Основною причиною цих випадків ставало необережне поводження з вогнем та порушення правил безпеки під час експлуатації електрообладнання» — наголошували співробітники ДСНС та доводили до відома громадян інформацію про необхідність дотримання всіх існуючих правил задля уникнення пожеж та нещасних випадків під час них.
Рятувальники закликали власників осель не допускати перевантаження електромережі, користування саморобними обігрівачами, паління у ліжку та головне — не залишати без нагляду маленьких дітей, адже все це становить потенційну небезпеку для виникнення вогневих випадків у житлі.
На завершення, всі, з ким спілкувалися фахівці Служби порятунку, отримали інформаційні листівки із зазначенням екстреного номеру 101.

DSC_0017 DSC_0023 DSC_0027 (1) DSC_0038 (1)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *