12.10.2018

Додому повернулися майже всі евакуйовані з-під Ічні

630_360_1539079219-433

Майже все населення, евакуйоване 9 жовтня через пожежу та вибухи на 6-му арсеналі під Ічнею Чернігівської області, повернулося до своїх осель.

Про це, за підсумками чергового засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ічнянському районі, повідомив департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

«Станом на ранок 12 жовтня обстановка на Ічнянщині стабілізувалась. Інтенсивність вибухів значно зменшилась (близько трьох вибухів на годину). Люди повертаються до своїх осель. Наразі в приймальних пунктах евакуації залишилися 122 особи, з них двоє дітей«, — ідеться у повідомленні.

Зазначається також, що стаціонарний телефонний зв’язок відновлено в усіх населених пунктах, окрім села Тишківка. Продовжуються роботи з підключення до тепло-, газо- та електропостачання.

Створенні спеціальні комісії для обрахування збитків від пошкоджень житлових будинків, споруд, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення. Місцеві органи влади вже створили резерв будівельних матеріалів для проведення відновлювальних робіт.

Працюють пункти обігріву та гарячого харчування населення. Люди отримують гуманітарну допомогу, яка надходить як з міст та районів Чернігівщини, так і з інших областей.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч проти 9 жовтня на території військового складу Міноборони поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

Із зони ураженні — райцентру Ічня та 30 довколишніх сіл — було евакуйовано понад 12,5 тис. людей.

Станом на ранок 11 жовтня пожежу ліквідували. На ранок 12 жовтня ДСНС очистила від вибухонебезпечних предметів усі автодороги до населених пунктів у межах 16-кілометрової зони від військового складу.

У населених пунктах поблизу арсеналу працює 21 піротехнічна група від ДСНС з метою виявлення та очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів, патрулі Військової служби правопорядку ЗСУ організовують допомогу місцевому населенню, а також здійснюють заходи щодо підтримання правопорядку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *